Patitatilde.com Çok Yakında Hizmetinizde !

08 September 20130 Comments

pati tatilde

 

 

Ve Patitatilde.com  Çok Yakında Hizmet Vermeye Başlıyor.

K9 Amca yeni ve büyük bir proje ile sektörde yine bir ilki başarmanın sevinci içerisinde!

 

 

 

Yaklaşık bir yıldır altyapı ve yazılım çalışmaları devam eden, Ülkemizde köpek bakımı ve pansiyonuna farklı bir bakış açısı ve yüksek hizmet kalitesi getirecek Patitatilde.com çok yakında hizmetlerine başlayacak.

Şimdilik istanbulda yakında tüm Türkiye’de!!!!!

 

 

Peki, Patitatilde.com sektöre neler getirecek?

 

KÖPEK SAHİPLERİ:

Siz tatile giderken veya acil durumlarda köpeğinizi  güvenilir ellere bırakmak istediğinizde , sevimli patiniz tam olarak sizin istediğiniz şartları sağlayan güvenilir, bilgili, eğitimli , akredite  bakıcıların evlerinde misafir olacaklar.

Artık onlar da tatil yapacak !!!

Üstelik köpeğinizin sağlık sigortası hizmet aldığı süre onu koruyacak. Tüm bakıcılar K9 Amca tarafından akredite edilecek.

Köpeğinizden ayrı kaldığınız süre boyunca ,belirli aralıklarla köpeğinizin resimleri videoları sizlerle paylaşılacak.

Sayfamıza girecek bakıcıların özgeçmişlerini okuyacak, size veya istediğiniz birine en yakın bakıcıyı seçebileceksiniz. Köpeğiniz için verdiği hizmetleri seçecek kolayca ödeme yapacaksınız.

 

BAKICILAR:

İşte size fırsat, sadece köpek severek ve sevimli köpeklere iyi bakarak para kazanın.

Köpek sevginizin bir meslek olmasını hep istediniz. K9 Amca dan köpek bakımı konusunda sertifikalı eğitim alacak, konunun uzmanlarından köpek sağlığı ,köpek davranışı konularında sertifikalı eğitimlerinizi tamamlayacaksınız.

Sizi yaklaşık 20 yıllık sektörel tecrübe ile kucaklayan bir ekip bekliyor, Pati Tatilde takımında yeriniz hazır !!!

Bitmedi; sevimli patileri misafir ettiğiniz süre içerisinde siz ve eviniz yaramaz patilerin verebileceği zararlara karşı sigorta kapsamında güvence altında olacak….

 

VETERİNER HEKİMLER:

Ameliyat sonrası bakım, hasta köpek bakımı, ameliyat sonrası ilaç tedavisine devam zorunluluğu , hastalarınızı ve sizi en çok zorlayan konular değil mi?

Patitatilde.com un veteriner tekniker, veteriner teknisyeni ve profesyonel bakıcıları sizi ve hastalarınızı unutmadı.  Mesleki eğitim almış profesyonel bakıcıların haricinde hasta köpek bakımı, oral ilaç uygulama eğitimi almış profesyonel bakıcılar sizleri asiste edecek, köpek sahiplerini mutlu edecek.

 

* ÜLKEMİZDE İLK DEFA HİZMET ALAN DAVEREN DE SİGORTA İLE GÜVENCE ALTINA ALINACAK!

**BAKICILAR VE SEVİMLİ PATİLER İÇİN GÜVENLİ BİR ORTAM K9 AMCA TARAFINDAN SAĞLANACAK

***DAHASI DA VAR, KURUMSAL ÜYELERİMİZ KÖPEK PANSİYONLARI VE KÖPEK ÇİFTLİKLERİ DE HİZMET VERENLER ARFASINDA K9 AMCA FARKI İLE YERİNİ ALACAK !!

 

www.patitatilde.com

pati tatilde

 

Filed in: köpek pansiyonu
Tagged with:

Yazar Hakkında ()

1971'de Ankara'da doğdu. Polis Akademisi mezunu. 1996 yılında başlayan Köpek Eğitmenliği macerası "K9 Köpek Eğitmeni" olarak hala devam ediyor. Köpek eğitimi ile ilgili eğitim, seminer ve proje bazlı çalışmalar gerçekleştiriyor. Kanaltürk'te yayınlanan Neşeli Patiler Programı'nın eğitim danışmanı, çocukların K9 Amca'sı.

Yorum Yaz

Back to Top